Бойлер Superlux NTS 50
Відео 1Фото 2 |
Superlux NTS 50 |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Superlux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Superlux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Superlux NTS 50
Усі ціни 24 →Superlux Superlux NTS 50V 1,5K 3700365 | 5 200 грн. |
Водонагрівач електричний Superlux NTS 50V 1.5K 3201631 | 4 803 грн. |
Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Superlux Nts 50V 1,5K (S | 4 656 грн. |
Водонагрівач електричний накопичувальний Superlux NTS 50V 1,5K (SU) | 4 145 грн. |
Водонагреваатель superlux 50v 1,5k | 4 916 грн. |
ще 19 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості водонагрівача Superlux NTS 50:
- Максимальний тиск — 7 бар
Модификації Superlux NTS 50
Ціни на Superlux NTS 50 |
---|---|---|---|---|
Superlux NTS 50 | від 4 145 грн. | 25 пропозицій | ||
Superlux NTS 80 | від 4 479 грн. | 19 пропозицій | ||
Superlux NTS 100 | від 4 987 грн. | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →