Вантажна шина Taitong HS268 9 R20 144K
Виберіть розмір вантажної шини
Taitong HS268 9 R20 144K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Taitong 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Taitong.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Taitong HS268 9 R20 144K
Усі ціни 9 →Taitong HS268 (универсальная) 9.00 R20 144/142K PR16 | 7 596 грн. |
Taitong HS268 (универсальная) 9 R20 144K | 7 711 грн. |
Taitong HS268 (универсальная) 9.00 R20 144/142K 16PR | 7 700 грн. |
Вантажна шина TAITONG HS268 (універсальна) 9.00R20 144/142K | 8 704 грн. |
TAITONG Вантажна шина TAITONG HS268 (універсальна) 9.00R20 144/142K | 8 745 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Taitong HS268 9 R20 144K
Ціни на Taitong HS268 9 R20 144K |
---|---|---|---|---|
Taitong HS268 8.25 R20 139K | від 6 136 грн. | 15 пропозицій | ||
Taitong HS268 9 R20 144K | від 7 488 грн. | 9 пропозицій | ||
Taitong HS268 10 R20 149K | від 8 667 грн. | 7 пропозицій | ||
Taitong HS268 11 R20 152K | від 9 464 грн. | 6 пропозицій | ||
Taitong HS268 12 R20 156K | від 10 306 грн. | 2 пропозиції |