Конвектор Termia EVNA-1.0/230 S2K 1 кВт
Termia EVNA-1.0/230 S2K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Termia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Termia.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Termia EVNA-1.0/230 S2K 1 кВт
Обігрівач Термія ОПТІМА + ряд Комфорт ЕВНА-1,0/230С2К(мбі) | 2 195 грн. |
Електроконвектор Термія серії ОПТИМА+ ряд Комфорт ЕВНА-1,0/230С2К(мбі) | 3 948 грн. |
Конвектор електричний ЕВНА-1,0/230 С2К (МБІ) термостат | 3 927 грн. |
Модификації Termia EVNA-1.0/230 S2K
Ціни на Termia EVNA-1.0/230 S2K |
---|---|---|---|---|
Termia EVNA-1.0/230 S2K 1 кВт | від 2 195 грн. | 3 пропозиції | ||
Termia EVNA-1.5/230 S2K 1.5 кВт | від 2 380 грн. | 6 пропозицій | ||
Termia EVNA-2.0/230 S2K 2 кВт | від 2 560 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →