Радіатор опалення Terra teknik 22K 300x1400
від 2 905 до 2 917 грн. Порівняти ціни 3 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Україна |
Модифікації Terra teknik 22K 41
Характеристики
Terra teknik 22K 300x1400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Terra 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Terra.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Terra teknik 22K 300x1400
Радиатор стальной Terra Teknik 22K 300x1400 боковое | 2 912 грн. |
Радіатор сталевий Terra Teknik 22K 300x1400 бічне підключення 6532206 | 2 917 грн. |
Terra Teknik 22K 300x1400 6532206 | 2 905 грн. |
Закрити
Рекомендуємо