Бойлер Thermex Nova 50 V (111 022)
Відео 3Фото 7 |
Thermex Nova 50 V |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thermex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thermex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Thermex Nova 50 V
Усі ціни 8 →Водонагрівач Thermex Nova 50 V | 6 415 грн. |
Водонагрівач Thermex Nova 50 V | 6 425 грн. |
Бойлер Thermex Nova 50 v | 6 727 грн. |
Thermex Nova 50 V | 6 259 грн. |
Водонагреватель THERMEX Nova 50 V | 6 429 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Thermex Nova 50 V
Ціни на Thermex Nova 50 V |
---|---|---|---|---|
Thermex Nova 50 V | від 6 258 грн. | 8 пропозицій | ||
Thermex Nova 80 V | від 6 772 грн. | 9 пропозицій | ||
Thermex Nova 100 V | від 6 502 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →