Мангал / барбекю Time Eco 22018B
Фото 9 |
Time Eco 22018B |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Time Eco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Time Eco.
Купити Time Eco 22018B
Усі ціни 12 →Гриль-барбекю Time Eco 22018В | 2 386 грн. |
Портативный угольный гриль Time Eco 22018В 7393791425026 | 2 385 грн. |
Гриль-барбекю Time Eco 22018В (7393791425026) | 2 385 грн. |
Гриль-барбекю Time Eco 22018В | 2 385 грн. |
Гриль-барбекю Time Eco 22018В (22018B) 22018B | 2 253 грн. |
Стаціонарний гриль-барбекю від українського виробника туристичних приналежностей виготовлений з високоякісної сталі з жаростійким емалевим покриттям. Виробник пропонує два колірних версії однієї моделі — повністю чорну і з червоною кришкою. Червоно-чорний гриль буде особливо мальовничо виглядати на зеленій галявині, піднімаючи настрій не тільки пахощами смаженого м'яса, але і всім своїм виглядом.
Гриль на колесах
Твердопаливний гриль діаметром 55 см важить всього 4.2 кг, і його неважко перенести з місця на місце. У пристрої два колеса для транспортування, і дві ніжки, але через невеликої ваги воно має проблеми із стійкістю. По боках чаші — дві ручки, взявшись за них, можна без особливих зусиль перекотити гриль.
Пристрій обладнано гратами, на якій можна смажити «американський шашлик» — барбекю. Щоб приготувати м'ясо посочнее і швидше, достатньо накрити його кришкою. На решітці можна смажити продукти — овочі, рибу, гриби.
Попелюшок.Немає
Гриль Time Eco 22018В не доводиться очищати від золи вручну. З цим завданням справляється система очищення. Все що потрібно зробити користувачу — посувати спеціальну ручку — туди і назад. Вона приводить в дію лопаті, змітає золу в спеціальний золосборнік. Лопаті одночасно служать нижній заслінкою, яка у відкритому стані запускає повітря всередину котла, в закритому — гасить вугілля.
Сферичний гриль презентабельно виглядає і може стати відмінним подарунком для друзів або родичів. Єдине, до чого ще можна причепитися — недостатня товщина стінок і міцність решіток.