Лопата TOPEX 15A075
TOPEX 15A075 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TOPEX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TOPEX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TOPEX 15A075
Усі ціни 20 →Лопата складна Topex, з чохлом, 58 см (15A075) | 585 грн. |
Лопата Лопата складная Topex 15A075 (+ чехол) | 585 грн. |
Лопата складана TOPEX, 58см, 1.15кг, чохол 15A075 | 631 грн. |
Лопата саперна TOPEX (15A075) | 585 грн. |
Topex Topex 15A075 | 585 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →