Набір інструментів TOPTUL GBAC1201
TOPTUL GBAC1201 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TOPTUL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TOPTUL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TOPTUL GBAC1201
Усі ціни 6 →Набор ключей комбинированных дюймовых 1/4"-7/8" Toptul GBAC1201 12 шт | 1 488 грн. |
Набор ключей комбинированных Toptul 12ед. (GBAC1201) | 1 488 грн. |
Toptul GBAC1201 — Набір ключів комбінованих дюймових 1/4"-7/8", 12 шт. на | 1 678 грн. |
Набір ключів комбінованих Toptul 1/4"-7/8" 12 предметів (GBAC1201) | 1 488 грн. |
Набір ключів комбінованих на холдере 12 шт. дюймовий 1/4"-7/8" TOPTUL GBAC | 1 488 грн. |
Набір ключів дюймових комбінованих TOPTUL 12 шт. 1/4"-7/8" на холдере GBAC | 1 488 грн. |
Додаткові функції і можливості набору інструментів TOPTUL GBAC1201:
- Розміри:
- 1/4", 1/2", 11/16", 11/32", 13/16", 3/4", 3/8", 5/16", 5/8", 7/16", 9/16", 7/8"
РекомендуємоПорівняти в таблиці →