Пістолет для герметика TOPTUL JJAY0904
TOPTUL JJAY0904 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TOPTUL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TOPTUL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TOPTUL JJAY0904
Пистолет для герметика Toptul (JJAY0904) | 916 грн. |
Пистолет для герметика туба TOPTUL JJAY0904 | 916 грн. |
Пістолет для герметика Toptul 350 мм (JJAY0904) | 916 грн. |
Пістолет для герметика (Aluminum) TOPTUL JJAY0904 (110910) | 916 грн. |
Пістолет для герметика туба TOPTUL JJAY0904 | 916 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →