Зимова шина Torque TQ022 225/45 R17 94H
Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Torque TQ022 225/45 R17 94H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Torque 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Torque.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Torque TQ022 225/45 R17 94H
Усі ціни 18 →Шина Torque TQ022 225/45 R17 94H XL | 2 256 грн. |
Torque TQ022 Winter PCR 225/45 R17 94H XL | 2 106 грн. |
Torque Winter TQ022 225/45 R17 94H | 2 327 грн. |
Torque TQ022 (225/45R17 94H) | 2 068 грн. |
Зимние шины Torque TQ022 Winter PCR 225/45 R17 94H XL 1000991305 | 2 273 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →