Літня шина Toyo Proxes S/T III 305/50 R20 120V
Відео 15Фото 8 |
Виберіть розмір шин
Toyo Proxes S/T III 305/50 R20 120V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Toyo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Toyo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Toyo Proxes S/T III 305/50 R20 120V
Усі ціни 24 →Шина Toyo PROXES ST III 305/50 R20 120V XL | 12 925 грн. |
Toyo Proxes S/T III 305/50 R20 120V XL | 13 896 грн. |
Toyo Proxes S/T III 305/50 R20 120V XL | 13 575 грн. |
Toyo Proxes S/T III (305/50R20 120V) | 13 442 грн. |
Toyo Proxes S/T III 305/50 R20 120V XL | 12 935 грн. |
ще 19 пропозицій
Відеоогляди
Рекомендуємо