Моторне мастило Toyota Engine Oil Fuel Economy 5W-30 208 л (08880-80840)
60 264 грн. Купити! Масло моторне синтетичне 208л 5w-30 toyota fuel economy TOYOTA, 08880-8084Маркетплейс: Rozetka.ua Pierre.AutoЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Toyota Engine Oil Fuel Economy 5W-30 208L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Toyota 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Toyota.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Їжджу на дизельній Toyota RAV4. З моменту покупки автомобіля із салону заливаю цю олію. Начебто як оригінал, підходить за всіма допусками. Змінюю кожні 8 тисяч, максимум 9. Здебільшого катаюся в межах міста – а це пробки та низький швидкісний режим. Починає темніти приблизно за 1000 км. Мені каністри 5л вистачає рівно до середини між відмітками мін та макс. За ціною – вилка велика, але краще не економити ті 100-200 гривень та взяти у нормального продавця, щоб не потрапити на підробку. За аналогічними допусками є олії дорожчі, але не знаю наскільки якісніше і чи є сенс переходити на них. Поки заливаю це, вирішив не міняти, недоліків не виявив, довіряю Toyota) Заливаю тільки це масло, проблем із ним не було Не виявив Дмитрий П: користуюся Toyota Engine Oil Fuel Economy 5W-30 5L більше року |
Додати відгук
anonim
4 березня 2015, 15:46
Кто сталкивался с подделками? #
Сейчас на это масло куча подделок, ребята будьте осторожны.
Фото подделок
http://s018.radikal.ru/i502/1503/43/f1398fb3ac58.jpg
http://s011.radikal.ru/i317/1503/39/9529648f1709.jpg
http://s018.radikal.ru/i525/1503/76/49dab96d2023.jpg
Фото подделок
http://s018.radikal.ru/i502/1503/43/f139
http://s011.radikal.ru/i317/1503/39/
http://s018.radikal.ru/i525/1503
Показано 3 із 4 запитань
ще 1 запитання
Модификації Toyota Engine Oil Fuel Economy 5W-30
Ціни на Toyota Engine Oil Fuel Economy 5W-30 |
---|---|---|---|---|
Toyota Engine Oil Fuel Economy 5W-30 1 л | від 287 грн. | 24 пропозиції | ||
Toyota Engine Oil Fuel Economy 5W-30 5 л | від 1 215 грн. | 32 пропозиції | ||
Toyota Engine Oil Fuel Economy 5W-30 208 л | від 60 264 грн. | 1 пропозиція |