Набір ножів Tramontina Multicolor 23512/215
Tramontina Multicolor 23512/215 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Multicolor 23512/215
Усі ціни 14 →Набор ножей для томатов Tramontina Multicolor 2 шт. 23512/215 23512/215 | 214 грн. |
Нож TRAMONTINA MULTICOLOR (23512/215) 23512/215 | 432 грн. |
Tramontina MULTICOLOR (23512/215) 23512/215 | 197 грн. |
TRAMONTINA Набір ножів Multicolor для томатов 2шт 127 мм Blue (23512/215) | 279 грн. |
Tramontina 23512/215 | 188 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →