USB-флешка Transcend JetFlash 720 32 ГБ (TS32GJF720S)
Transcend JetFlash 720 32Gb 16 ГБ32 ГБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend JetFlash 720 32 ГБ
Усі ціни 12 →USB флеш накопичувач Transcend 32GB JetFlash 720 Silver Plating USB 3.1 (T | 1 085 грн. |
USB флеш накопитель Transcend 32GB JetFlash 720 Silver Plating USB 3.1 (TS | 1 039 грн. |
USB флеш накопичувач Transcend 32GB JetFlash 720 Silver Plating USB 3.1 (T | 899 грн. |
Transcend USB флеш накопичувач Transcend 32GB JetFlash 720 Silver Plating | 899 грн. |
Transcend 32 GB JetFlash 720 Silver Plating (TS32GJF720S) TS32GJF720S | 899 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Transcend JetFlash 720
Ціни на Transcend JetFlash 720 |
---|---|---|---|---|
Transcend JetFlash 720 16 ГБ | від 567 грн. | 8 пропозицій | ||
Transcend JetFlash 720 32 ГБ | від 842 грн. | 12 пропозицій |
Рекомендуємо