Антена для роутера Ubiquiti AirMax Sector 5AC22-45 (AM-5AC22-45)
Ubiquiti AirMax Sector 5AC22-45 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ubiquiti 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ubiquiti.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ubiquiti AirMax Sector 5AC22-45
Антена Wi-Fi Ubiquiti AM-5AC22-45 | 11 246 грн. |
Антена Ubiquiti sector antenna AirMax AC 22dBi 5GHz, 45° AM-5AC22-45 | 10 572 грн. |
Антена Wi-Fi Ubiquiti AM-5AC22-45 | 11 725 грн. |
Ubiquiti Антена Wi-Fi Ubiquiti AM-5AC22-45 | 11 725 грн. |
Антена Wi-Fi Ubiquiti AM-5AC22-45 | 12 599 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →