Ванна Vagnerplast Avona 150x90 см
Фото 3 |
Vagnerplast Avona 150x90 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vagnerplast 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vagnerplast.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vagnerplast Avona 150x90 см
Усі ціни 6 →Ванна акрилова Vagnerplast Avona 150x90 см R, Правостороння (VPBA159AVO3PX | 23 334 грн. |
Ванна акрилова VAGNERPLAST Avona 150x91 Bianco правобічна (VPBA159AVO3PX-0 | 23 334 грн. |
Ванна акрилова Vagnerplast Avona 150x90 см L, Лівостороння (VPBA159AVO3LX- | 23 334 грн. |
Ванна акрилова VAGNERPLAST Avona 150x90 leva bianco VPBA159AVO3LX-04 | 23 334 грн. |
Акрилова ванна Vagnerplast Avona 150 см ліва VPBA159Avo3LX-01/NO + ніжки | 18 447 грн. |
Акрилова ванна Vagnerplast Avona 150 см права VPBA159Avo3PX-01/NO + ніжки | 18 447 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →