Автоакумулятор Varta Blue Dynamic 540125033
Відео 35 | від 2 150 до 3 817 грн. Порівняти ціни 8 →Призначення:авто Ємність:40 Агод Напруга:12 В Пусковий струм:330 A |
Модифікації Varta Blue Dynamic 25
Характеристики
Varta 540125033 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Varta 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Varta.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Varta Blue Dynamic 540125033
Сортувати
Акумулятор автомобільний Varta Blue Dynamic 40Аh (540125033) 540125033 | 2 150 грн. |
Varta Акумулятор автомобільний Varta Blue Dynamic 40Аh (540125033) 5401250 | 2 150 грн. |
VARTA 5401250333132 | 2 591 грн. |
Акумулятор автомобільний Varta Blue Dynamic 40Аh (540125033) | 2 699 грн. |
Акумулятор VARTA BLUE DYNAMIC 40Ah, EN 330, правий "+" 187x127x227(ДхШхВ) | 2 900 грн. |
Акумулятор автомобільний Varta Blue Dynamic 40Аh (540125033) | 3 817 грн. |
Акумулятор автомобільний Varta Blue Dynamic 40Аh (540125033) | 2 947 грн. |
Акумуляторна батарея 40Ач/330A (187x127x227/+R/B01) Blue Dynamic A13 Азія( | 3 120 грн. |
Закрити
3 6 2 12 |
Покупал авто в Польще, аккум замен на сервисе в Германии в 2013 году. Сегодня 2020 и только заметил признаки падения производительности. 7 лет безотказной работы считаю неплохим показателем для батареи (F17 80Ач). Менять буду на такую же или из линейки Silver. Предложений на рынке много, но, к сожалению, много и подделок. Купив неоригинал, разочарование неизбежно. Истинная Varta достойна внимания Надежность, срок службы много подделок Аркадий: користуюся Varta Blue Dynamic більше року |
Отличный аккумулятор. Верой и правдой служит уже полных 6 лет без проблем. Подходят граничные сроки эксплуатации и присматриваюсь к замене на такой же. На ранке много подделок, поэтому покупайте у надежных продавцов, дешевой варты не бывает. ps. Мой акум приехал с Германии. Надежный, долговечный не обнаружил Аркадий: користуюся Varta Blue Dynamic більше року |
А справа була так, заїхав якось раз на Лоск купити приколів на машину адже тільки купив авто)))) на авто Акб був слабенький ((((ходив блукав підійшов до продавця мовляв так і так що є гарне з АКБ він сказав бери варту) ну і взяв Varta Blue Dynamic (Німеччина) на 60 ампер з пусковим 640 мені ці цифри тоді нічого не говорили))) ось так ми і живемо вже 9 років він і кипів (накрилася шоколадка на генераторі) проїхав 90 км на киплячому і розряджався в нуль коротше за ним не стежив, але ЖИВЕ!!!!якщо встане питання про покупку однозначно варто брати не буду Так як їх НІ все фуфло, в Європі така коштує 230 євро ось і судіть що у нас ВАТРА за 1500 грн. роблять на західній Україні Витривалість не виявив користуюся Varta 560410054 місяць і більше |
Показано 3 з 23 відгуків
ще 10 відгуків
anonim
14 жовтня 2016, 09:58
По какому телефону с вами связаться ,обговорить покупку аккумулятора #
за такую цену хочу купить , у меня такой был аккумулятор ,честно отработал 4 года.
anonim
26 лютого 2015, 10:47
Минимальная рабочая температура? #
Как зарекомендовал себя при работе в зимний период? Минимальные значения температуры для нормальной работы аккумулятора. Критичные значения температуры.
Показано 3 із 5 запитань
ще 2 запитання
Відеоогляди
Рекомендуємо