Матрац Velam Hit-1 80x200
від 2 675 до 3 111 грн. Порівняти ціни 3 →Тип:пружинний (Бонель) Жорсткість:нижче за середню (2) Навантаження:до 80 кг Висота:19 см |
Модифікації Velam Hit-1 12
Характеристики
Velam Hit-1 80x200 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Velam 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Velam.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості матрацу Velam Hit-1 80x200:
- Чохол — стьобаний трикотаж
Де купити Velam Hit-1 80x200
Матрас Велам Хит 1 80х200 | 2 675 грн. |
Матрац пружинний односторонній MaNi Econom Line ХІТ-1 80x200 | 2 877 грн. |
Матрац ортопедичний Велам Хіт-1 80x200 см (4356) | 3 111 грн. |
Закрити
Рекомендуємо