Витяжка VENTOLUX Roma 50 BR 2M Lux коричневий
Фото 6 |
VENTOLUX Roma 50 BR 2M Lux коричневий білий коричневий |
|
Двовентиляторная кухонна витяжка козиркового типу для інтер'єрів витриманих в коричневих тонах. Позиціонується як продукт базової цінової категорії, орієнтований на обслуговування приміщень невеликої площі (до 14 м²). Має стандартну для кухонної побутової техніки ширину 60 см, яка співпадає з найбільш популярним розміром газових варильних/електричних плит і індукційних поверхонь.
Корпус витяжки VENTOLUX Roma 50 BR 2M Lux виготовлено з конструкційної сталі, поверхня якої захищена емалевим покриттям. Воно не змінює свого зовнішнього вигляду з часом і легко очищається звичайними засобами побутової хімії. Кріпиться до нижньої частини кухонної шафи і стіни. Вибір швидкості обертання вентиляторів виконується за допомогою інтуїтивно зрозумілого блоку механічних кнопок.
Перша швидкість впорається з видаленням випарів від однієї-двох працюючих конфорок, а помірний рівень шуму не буде перешкодою для бесіди або перегляду телепередач. Максимальна продуктивність на третій швидкості досягає 580 м³/год, чого цілком достатньо для енергійного провітрювання. Витяжка може працювати як на викид повітря за межі приміщення, так і в режимі рециркуляції через вугільний фільтр (не входить в комплект поставки).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTOLUX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTOLUX.
Купити VENTOLUX Roma 50 BR 2M Lux коричневий
Усі ціни 7 →Вытяжка Ventolux roma 50 br 2m lux | 3 555 грн. |
VENTOLUX ROMA 50 BR 2M LUX | 3 555 грн. |
Витяжка Ventolux Roma 50 BR 2M Lux | 3 555 грн. |
Витяжка VENTOLUX ROMA 50 br 2м LUX | 3 555 грн. |
Ventolux ROMA 50 BR 2M LUX | 3 555 грн. |
Витяжка ventolux roma 50 br 2m lux | 3 555 грн. |
Витяжка Ventolux ROMA 50 BR 2M LUX | 3 550 грн. |
Модификації VENTOLUX Roma 50 BR 2M Lux
Ціни на VENTOLUX Roma 50 BR 2M Lux |
---|---|---|---|---|
VENTOLUX Roma 50 WH 2M Lux білий | від 3 555 грн. | 4 пропозиції | ||
VENTOLUX Roma 50 BR 2M Lux коричневий | від 3 550 грн. | 7 пропозицій |