Витяжний вентилятор VENTS Modern Avto 100T
Модифікації VENTS Modern Avto 8
Характеристики
VENTS 100 Modern Avto T |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості витяжного вентилятора VENTS 100 Modern Avto T:
- Вага — 0.85 кг
- Споживання струму — 0.085 A
- Лицьова панель виготовлена з оргскла
Де купити VENTS Modern Avto 100T
Колір:
Сортувати
Вытяжной вентилятор Вентс 100 Модерн Авто Т | 6 291 грн. |
Декоративний вентилятор VENTS 100 Модерн Авто Т 100116610000 | 5 194 грн. |
Витяжний вентилятор Вентс 100 Модерн Авто ТЛ | 5 929 грн. |
Витяжний вентилятор Вентс 100 Модерн Авто Т | 5 771 грн. |
Вентилятор осьовий Вентс 100Модерн Авто Т Білий 98м3/г 18Вт 220В | 5 771 грн. |
Вентилятор осьовий Вентс 100Модерн Авто ТЛ Білий 98м3/г 18Вт 220В | 5 929 грн. |
Закрити
Рекомендуємо