Витяжний вентилятор VENTS BKO 125
Фото 4 |
Модифікації VENTS BKO 17
Характеристики
VENTS 125 BKO |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості витяжного вентилятора VENTS 125 BKO:
- Вентилятори серії ВКОк комплектуються монтажним кронштейном
- Вага — 0.48 кг
- Споживання струму — 0.1 A
- Модель 125 BKO — двигун без кулькових підшипників
- Модель 125 BKO L — двигун на підшипниках
Де купити VENTS BKO 125
Сортувати
Вентс Вентс 125 ВКО V0000217027 | 1 344 грн. |
Вытяжной вентилятор Vents 125 ВКО | 1 233 грн. |
Осьової канальний вентилятор Vents 125 ВКО Прес 0687872738 | 1 341 грн. |
Вентилятор осьовий канальний Вентс 125 ВКО | 1 344 грн. |
Вентилятор ВЕНТС 125 ВКО | 1 344 грн. |
ще пропозиції 16 → |
Закрити
Рекомендуємо