Витяжний вентилятор VENTS D 150 DBTH
Відео 17 | від 2 421 до 2 755 грн. Порівняти ціни 5 →Розмір:150 мм Продуктивність:292 м³/год Шум:38 дБ Функції:шнурковий вимикач |
Модифікації VENTS D 61
Характеристики
VENTS 150 DBTH |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості витяжного вентилятора VENTS 150 DBTH:
- Вага — 0.92 кг
- Споживання струму — 0.13 A
- Модель 150 DBTH — двигун без кулькових підшипників
- Модель 150 DBTH L — двигун на підшипниках
- Модель 150 D — додаткові функції і можливості відсутні
- Модель 150 D K — має зворотний клапан
- Модель 150 DT — має таймер вимкнення
- Модель 150 DT K — має зворотний клапан і таймер вимкнення
- Модель 150 DTH — має таймер вимикання і датчик вологості
- Модель 150 DTH K — має зворотний клапан, таймер вимикання і датчик вологості
- Модель 150 DB — має шнурковий вимикач
- Модель 150 DB K — має зворотний клапан і шнурковий вимикач
- Модель 150 DBT — має таймер вимикання і шнурковий вимикач
- Модель 150 DBT K — має зворотний клапан, таймер вимикання і шнурковий вимикач
- Модель 150 DBTH — має таймер вимикання, шнурковий вимикач і датчик вологості
- Модель 150 DBTH K — має зворотний клапан, таймер вимикання, шнурковий вимикач і датчик вологості
Де купити VENTS D 150 DBTH
Колір:
Сортувати
Вытяжной вентилятор Vents 150 ДВТН | 2 755 грн. |
Вытяжной вентилятор Вентс 150 ДВТН | 2 754 грн. |
Вентилятори Vents 150 ДВТН До Л 0000218142 | 2 679 грн. |
Витяжний вентилятор Вентс 150 ДВТН | 2 754 грн. |
Вентилятори Vents 150 ДВТН 0000218134 | 2 421 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо