Витяжний вентилятор VENTS TT Pro 125
Відео 3Фото 4 |
Модифікації VENTS TT Pro 7
Характеристики
VENTS TT Pro 125 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості витяжного вентилятора VENTS TT Pro 125:
- Вага — 2.15 кг
- Споживання струму — 0.13 A
Де купити VENTS TT Pro 125
Колір:
Сортувати
Вентс Вентс ТТ ПРО 125* V0687910369 | 2 716 грн. |
Круглий канальний вентилятор Вентс ТТ ПРО 125 | 2 716 грн. |
Вытяжной вентилятор Vents ТТ ПРО 125 | 2 716 грн. |
Канальний вентилятор змішаного типу VENTS ТТ ПРО 125 100520012200 | 2 716 грн. |
Вентилятор канальний Вентс ТТ ПРО 125 | 2 716 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо