USB-флешка Verico Cordial 4 ГБ
Фото 3 |
Verico Cordial 4Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Verico 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Verico.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Verico Cordial 4 ГБ
Усі ціни 11 →Verico USB 4Gb Cordial (1UDOV-MFSR43-NN) Silver | 156 грн. |
Verico 4 GB Cordial Black (1UDOV-MFBK43-NN) 1UDOV-MFBK43-NN | 219 грн. |
Verico Cordial 4 GB Pink (1UDOV-MFPK43-NN) Cordial4GBPink(1UDOV-MFPK43-NN) | 135 грн. |
Verico 1UDOV-MFPK43-NN | 139 грн. |
Verico USB Cordial 4GB Pink (1UDOV-MFPK43-NN) | 135 грн. |
ще 6 пропозицій
4 0 1 0 |
флешка рідкісне ..мно не має почала глючити після пари разів використання після пару місяців взагалі перестала форматуватися і реагувати на команди користуюся Verico Cordial 8Gb кілька місяців |
Не раджу купувати!!!!! Із заявлених виробником 32 Гб доступно ТІЛЬКИ 15.2Гб!!!!)))). Чек зберіг, повертатиму. Наявність індикатора активності. Невідповідність заявленої та фактичної ємності флешки. користуюся Verico Cordial 32Gb менше місяця |
Не смог записать 2 части свадьбы по 8 Гб.... Записывает только одну, при попытке записать вторую - списывает первую... С третьей попытки исчезло вообще все что было... Самая плохая флешка, которую встречал... Выброшенные деньги на ветер... Возвращайте продавцу, а лучше не покупайте товар такой фирмы... |
Показано 3 з 5 відгуків
ще 2 відгуки
Модификації Verico Cordial
Ціни на Verico Cordial |
---|---|---|---|---|
Verico Cordial 4 ГБ | від 135 грн. | 11 пропозицій | ||
Verico Cordial 8 ГБ | від 125 грн. | 16 пропозицій | ||
Verico Cordial 16 ГБ | від 147 грн. | 29 пропозицій | ||
Verico Cordial 32 ГБ | від 139 грн. | 31 пропозиція | ||
Verico Cordial 64 ГБ | від 139 грн. | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →