USB-флешка Verico Evolution MKII 64 ГБ
Відео 1Фото 4 |
Verico Evolution MKII 64Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Verico 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Verico.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Verico Evolution MKII 64 ГБ
Усі ціни 13 →Verico 64GB MKII USB3.1 Gray (1UDOV-T5GY63-NN) | 258 грн. |
Verico 64 GB MKII Cardinal Red (1UDOV-T5RD63-NN) 1UDOV-T5RD63-NN | 339 грн. |
USB-флеш-накопичувач Verico 64GB MKII USB 3.1 Gray (1UDOV-T5GY63-NN) 1UDOV | 172 грн. |
Verico 1UDOV-T5GY63-NN | 221 грн. |
Verico 64GB MKII USB3.1 Cardinal Red (1UDOV-T5RD63-NN) | 258 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Verico Evolution MKII
Ціни на Verico Evolution MKII |
---|---|---|---|---|
Verico Evolution MKII 16 ГБ | від 175 грн. | 10 пропозицій | ||
Verico Evolution MKII 32 ГБ | від 177 грн. | 14 пропозицій | ||
Verico Evolution MKII 64 ГБ | від 172 грн. | 13 пропозицій | ||
Verico Evolution MKII 128 ГБ | від 297 грн. | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →