Лампочка Videx G45 5W 3000K E14
Фото 2 | Товар застарів 49 грн. Тип: світлодіодна; Цоколь: Е14 (міньйон); Колба: матова; Напруга: 230 В; Споживання (Вт): 5; Аналог ЛЗП (Вт): 50; Світловий потік (лм): 470; Колірна температура (К): 3000; |
Videx G45 5W 3000K E14 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Videx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Videx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Videx G45 5W 3000K E14
Ціни на Videx G45 5W 3000K E14 |
---|---|---|---|---|
Videx G45 6W 3000K E14 | від 57 грн. | 1 пропозиція | ||
Videx G45 6W 4100K E14 | від 57 грн. | 1 пропозиція | ||
Videx G45 7W 4100K E14 | від 119 грн. | 9 пропозицій |