Лампочка Vinga T8 22W 6500K G13 (VL-T8G13-15-226L)
Фото 9 |
Vinga T8 22W 6500K G13 біле світловелика яскравість |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vinga 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vinga.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vinga T8 22W 6500K G13
Vinga Vinga VL-T8G13-15-226L | 122 грн. |
Лампочка Vinga VL-T8G13-15-226L | 160 грн. |
Лампочка Vinga VL-T8G13-15-226L | 214 грн. |
Лампочка Vinga VL-T8G13-15-226L | 123 грн. |
Лампочка Vinga VL-T8G13-15-226L | 131 грн. |
Модификації Vinga T8 22W 6500K G13
Ціни на Vinga T8 22W 6500K G13 |
---|---|---|---|---|
Vinga T8 9W 4000K G13 | від 84 грн. | 4 пропозиції | ||
Vinga T8 9W 6500K G13 | від 84 грн. | 1 пропозиція | ||
Vinga T8 18W 6500K G13 | від 74 грн. | 1 пропозиція | ||
Vinga T8 22W 6500K G13 | від 122 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →