Охолоджувальна рідина VipOil Profi 30 Green 10 л
Очікується у продажу 484 грн. Температура замерзання (°С): -24; Об'єм (л): 10; Колір: зелений; Допуски виробників: ТУ У 24.6-32611302-004:2010; |
VipOil Profi 30 Green 10L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VipOil 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VipOil.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації VipOil Profi 30 Green
Ціни на VipOil Profi 30 Green |
---|---|---|---|---|
VipOil Profi 30 Green 1 л | від 57 грн. | 5 пропозицій | ||
VipOil Profi 30 Green 5 л | від 202 грн. | 3 пропозиції | ||
VipOil Profi 30 Green 20 л | від 732 грн. | 7 пропозицій |