Крісло Vitan 7100
Vitan 7100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vitan 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vitan.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vitan 7100
Усі ціни 17 →Шезлонг Vitan Горизонт (960х640х1000мм), черный-белый 281-1040blackwhite | 2 751 грн. |
Шезлонг Vitan Горизонт черный 7100 | 2 751 грн. |
Шезлонг “Горизонт” d25 мм (Текстилен, Бежевий) | 2 751 грн. |
Шезлонг Vitan Горизонт d 25 мм Текстиль бежевий (2110124) | 2 751 грн. |
Шезлонг Vitan Горизонт (960х640х1000мм), зеленый-белый 281-1040greenwhite | 2 501 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →