Сковорідка Vitrinor Piedra 1107645 20 см
Vitrinor Piedra 1107645 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vitrinor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vitrinor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vitrinor Piedra 1107645 20 см
Усі ціни 13 →Сотейник Vitrinor Piedra d20см (1107645) | 618 грн. |
Сотейник Vitrinor Piedra d20см (1107645) | 618 грн. |
Vitrinor VR-1107645 | 780 грн. |
Сковорода Vitrinor Piedra 20 см (1107645) | 560 грн. |
Сковорода універсальна Vitrinor Piedra VR-1107645 20 см | 799 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Vitrinor Piedra 1107645
Ціни на Vitrinor Piedra 1107645 |
---|---|---|---|---|
Vitrinor Piedra 1107645 20 см | від 560 грн. | 15 пропозицій | ||
Vitrinor Piedra 1107646 24 см | від 680 грн. | 13 пропозицій | ||
Vitrinor Piedra 1107647 26 см | від 740 грн. | 15 пропозицій | ||
Vitrinor Piedra 1107648 28 см | від 800 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →