Бойлер Vogel Flug QU15 20/1h
3 596 грн. Купити! Электрический бойлер Vogel Flug QU 1520/1H 2504Instrumentarium.com.uaЗ нами 4 роки (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись |
Vogel Flug QU15 20/1h |
|
Компактний накопичувальний електричний бойлер з баком на 15 л, який зможе покривати потреби в гарячій воді для однієї точки забору і при цьому не буде забирати багато вільного місця. Модель оснащена Теном потужністю 2 кВт, що забезпечує пристрою досить високу продуктивність і швидкий нагрів. Панель управління механічного типу, а за підтриманням заданого користувачем режиму нагріву стежить терморегулятор.
Бойлер Vogel Flug QU15 20/1h вертикально монтується на стіні, труби приєднуються зверху (зазначимо, що в колекції представлена також аналогічна модель з нижнім підключенням труб — Flug QO15 20/1h). Утеплений поліуретаном корпус у формі паралелепіпеда забезпечує досить ефективний захист для витоку тепла і загалом добре вписується в обстановку ванної кімнати, санвузли тощо Витримує підвищену температуру і постійний тиск бак з нержавійки додатково захищений від окислення іноді замінним магнієвим анодом і згідно з гарантійними зобов'язаннями підприємства-виробника служить не менше 7 років. Виробником передбачена в тому числі і класична система захисту від перегріву.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vogel Flug 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vogel Flug.
- Модель QU15 20/1h – установка під раковиною
- Модель QO15 20/1h – установка над раковиною
Модификації Vogel Flug QU15 20/1h
Ціни на Vogel Flug QU15 20/1h |
---|---|---|---|---|
Vogel Flug QU10 20/1h | від 5 821 грн. | 1 пропозиція | ||
Vogel Flug QO10 20/1h | від 5 307 грн. | 1 пропозиція | ||
Vogel Flug QU15 20/1h | від 3 596 грн. | 1 пропозиція | ||
Vogel Flug QO15 20/1h | від 6 035 грн. | 1 пропозиція |