Змішувач Volle Fiesta 15152100
Фото 4 |
Volle Fiesta 15152100 Fiestaбез ручного душу |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volle Fiesta 15152100
Усі ціни 20 →Змішувач для ванни Volle Fiesta хром 15152100 | 3 685 грн. |
Змішувач для ванної одноважільний із коротким виливом VOLLE FIESTA хром ла | 3 134 грн. |
Змішувач для ванни Volle FIESTA чорний матовий (1534.030104) 1534.030104 | 3 420 грн. |
Смеситель для ванны Volle Fiesta 1534.030104 197803 | 3 420 грн. |
Змішувач для ванни Volle Fiesta 35 мм cromo 1534.030101 | 2 969 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →