Вентилятор Vortice Nordik International Plus 160/60
Фото 3 | Товар застарів 11 360 грн. Тип: стельовий; Механізм: осьовий; Споживана потужність (Вт): 70; Продуктивність (м³/год): 14000; Діаметр (см): 152.4; |
Vortice Nordik International Plus 160/60 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vortice 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vortice.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Vortice Nordik International Plus 160/60
Ціни на Vortice Nordik International Plus 160/60 |
---|---|---|---|---|
Vortice Nordik International Plus 90/36 | від 9 383 грн. | 2 пропозиції | ||
Vortice Nordik International Plus 120/48 | від 9 665 грн. | 2 пропозиції | ||
Vortice Nordik International Plus 140/56 | від 10 626 грн. | 1 пропозиція |