Циркуляційний насос Watomo CP43 4 м
Watomo CP43 4 м
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:3780 л/год
Макс. напір:4 м
Споживана потужність:71 Вт
Швидкостей:3 шт
Тип з'єднання:різьба
Всі характеристики
Характеристики CP43
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Watomo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Watomo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Watomo CP43 4 м
Усі ціни 13 →Насос циркуляционный Watomo CP43 130мм | 1 290 грн. |
Насос циркуляційний Watomo CP 43 180 мм 1244 | 1 320 грн. |
Насос Watomo CP 43 (official, 6101) | 1 236 грн. |
Циркуляційний насос Watomo CP 43-180 11.1.6101 | 1 194 грн. |
Циркуляційний насос Watomo CP 43-130 11.1.6104 | 1 194 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Watomo CP43
Ціни на Watomo CP43 |
---|---|---|---|---|
Watomo CP43 4 м | від 1 194 грн. | 13 пропозицій | ||
Watomo СP63 6 м | від 1 317 грн. | 5 пропозицій | ||
Watomo CP83 8 м | від 2 666 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →