Заглибний насос Wilo Drain TS 40/14
Wilo Drain TS 40/14 продуктивні 14 м³/год 10 м 18 м³/год 14 м |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wilo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wilo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Wilo Drain TS 40/14
Усі ціни 6 →Дренажний насос Wilo Drain TS 40/14 1F (2063931) 2063931 | 18 444 грн. |
Дренажный насос Wilo TS 40/14-A 1~ 2063929 | 20 455 грн. |
Pompa Zatapialna Wilo Drain Ts 40/14 A Do Wody Zanieczyszczonej 2063929 | 43 542 грн. |
Насос дренажно-фекальний Wilo Drain TS 40/14-A (2063929) | 19 307 грн. |
Дренажний насос Wilo Drain TS 40/14-A 1F (2063929) 2063929 | 19 696 грн. |
Дренажный насос Wilo TS 40/14 1~ 2063931 | 18 443 грн. |
Додаткові функції і можливості заглибного насоса Wilo Drain TS 40/14:
- Максимальна температура навколишнього середовища 40 °С
- Доступний варіант з трифазним двигуном. Габарити і вага насоса при цьому відрізняються
- Моделі з індексом А обладнані поплавковим вимикачем
- Моделі з індексом CEE оснащені штекером живлення CEE M 16
Модификації Wilo Drain TS 40/14
Ціни на Wilo Drain TS 40/14 |
---|---|---|---|---|
Wilo Drain TS 40/10 | від 15 589 грн. | 6 пропозицій | ||
Wilo Drain TS 40/14 | від 18 443 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →