Каструля WOLL Diamond Titan Best Induction W120TBI
WOLL Diamond Titan Best Induction W120TBI 3 л6 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WOLL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WOLL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WOLL Diamond Titan Best Induction W120TBI
Каструля Woll Titan Best Induktion 20x12см, 3л (W120TBI) | 3 243 грн. |
Кастрюля Woll Titan Best Induktion 20x12см, 3л (W120TBI) | 3 161 грн. |
Кастрюля без крышки Woll Titan Best Induktion 3 л W120TBI | 3 893 грн. |
Кастрюля WOLL 20*12 см 3 л Titan Best Induktion (W120TBI) | 3 893 грн. |
Модификації WOLL Diamond Titan Best Induction W120TBI
Ціни на WOLL Diamond Titan Best Induction W120TBI |
---|---|---|---|---|
WOLL Diamond Titan Best Induction W120TBI | від 3 161 грн. | 5 пропозицій | ||
WOLL Diamond Titan Best Induction W128TBI | від 5 118 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →