Диск WSP Italy W1054 9,5x20/5x130 ET65 DIA71,6
від 20 529 до 24 199 грн. Порівняти ціни 17 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 130 мм ЦО (DIA):71.6 мм Виліт (ET):65 мм |
Модифікації WSP Italy W1054 11
Характеристики
WSP Italy W1054 9,5x20/5x130 ET65 DIA71,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WSP Italy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WSP Italy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити WSP Italy W1054 9,5x20/5x130 ET65 DIA71,6
Сортувати
Литые диски WSP Italy Porsche (W1054) Saturn R20 W9.5 PCD5x130 ET65 DIA71. | 20 925 грн. |
WSP Italy Porsche (W1054) Saturn 9.5x20 5x130 ET65 DIA71.6 AP | 21 434 грн. |
WSP Italy W1054 (R20 W9.5 PCD5x130 ET65 DIA71.6) AP | 22 834 грн. |
Диски WSP Italy Porsche (W1054) Saturn 9,5x20 5x130 ET65 DIA71,6 (anthraci | 22 663 грн. |
WSP Italy Porsche (W1054) Saturn 9.5x20 5x130 ET65 DIA71.6 AP | 20 780 грн. |
ще пропозиції 12 → |
Закрити
Схожі