Литий диск WSP Italy W558 8,5x18/5x112 ET29 DIA66,6
від 7 740 до 9 646 грн. Порівняти ціни 16 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):29 мм |
Модифікації WSP Italy W558 4
Характеристики
WSP Italy W558 8,5x18/5x112 ET29 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WSP Italy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WSP Italy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити WSP Italy W558 8,5x18/5x112 ET29 DIA66,6
Сортувати
Литые диски WSP Italy Audi (W558) S5 Potenza R18 W8.5 PCD5x112 ET29 DIA66. | 7 863 грн. |
WSP Italy Audi (W558) S5 Potenza 8.5x18 5x112 ET29 DIA66.6 HS | 7 977 грн. |
WSP Italy W558 (R18 W8.5 PCD5x112 ET29 DIA66.6) HS | 8 482 грн. |
Диски WSP Italy Audi (W558) S5 Potenza 8,5x18 5x112 ET29 DIA66,6 (hyper si | 8 408 грн. |
WSP Italy Audi (W558) S5 Potenza 8.5x18 5x112 ET29 DIA66.6 HS | 7 740 грн. |
ще пропозиції 11 → |
Закрити
Схожі