Литий диск WSP Italy W560 8x17/5x112 ET39 DIA66,6
від 6 530 до 7 100 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):39 мм |
Модифікації WSP Italy W560 15
Характеристики
WSP Italy W560 8x17/5x112 ET39 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WSP Italy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WSP Italy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити WSP Italy W560 8x17/5x112 ET39 DIA66,6
WSP Italy Audi (W560) Pompei 8x17 5x112 ET39 DIA66.6 S | 6 530 грн. |
Диск WSP Italy W560 Pompei silver R17 W8,0 PCD5x112 ET39 DIA66,6 | 6 568 грн. |
WSP Italy AUDI W560 POMPEI R17 W8 PCD5X112 ET39 DIA66,6 SILVER | 7 100 грн. |
Закрити
Схожі