Литий диск WSP Italy W567 8x17/5x112 ET47 DIA66,6
Відео 1Фото 2 | від 6 310 до 8 485 грн. Порівняти ціни 41 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):47 мм |
Модифікації WSP Italy W567 42
Характеристики
WSP Italy W567 8x17/5x112 ET47 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WSP Italy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WSP Italy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити WSP Italy W567 8x17/5x112 ET47 DIA66,6
Сортувати
Литые диски WSP Italy Audi (W567) Giasone R17 W8 PCD5x112 ET47 DIA66.6 (hy | 6 434 грн. |
WSP Italy W567 R17 W8 PCD5x112 ET47 DIA66.6 Hyper Silver | 6 605 грн. |
WSP Italy W567 (R17 W8.0 PCD5x112 ET47 DIA66.6) MGM | 7 718 грн. |
Диски WSP Italy Audi (W567) Giasone 8x17 5x112 ET47 DIA66,6 (matt gun meta | 7 661 грн. |
WSP Italy Audi (W567) Giasone 8x17 5x112 ET47 DIA66.6 MGM | 6 610 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі