Акустична система Yamaha NS-IC400
Фото 3 |
Yamaha NS-IC400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yamaha 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yamaha.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yamaha NS-IC400
Усі ціни 7 →Акустика Yamaha NS-IC400 White | 6 120 грн. |
Інсталяційна стельова акустична система Yamaha NS-IC400 White | 6 120 грн. |
Инсталляционная потолочная акустическая система Yamaha NS-IC400 White | 6 121 грн. |
Yamaha NS-IC400 White | 5 290 грн. |
Трансляционная акустика YAMAHA NS-IC400 (пара) | 5 508 грн. |
Yamaha NS-IC400 | 6 120 грн. |
Інсталяційна акустика YAMAHA NS-IC400 (пара) | 6 120 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →