Набір інструментів Yato YT-0512
Yato YT-0512 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-0512
Усі ціни 11 →Набор ключей Torx Г-образных Yato Torx 9ед. (YT-0512) | 286 грн. |
Набір шестигранних ключів Yato YT-0512 | 272 грн. |
Набір ключів Torx довгі Yato 9 предметів T10-T50 (YT-0512) | 278 грн. |
Ключі 'Тогх' Г-образні Т10-Т50, YATO YT-0512 | 286 грн. |
Ключі ТОRХ(ТОРКС)Т10-Т50 Г-подібні CrV Набір(Комплект)9 шт YATO YT-0512 | 362 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →