Будівельний степлер Yato YT-7007
Yato YT-7007 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-7007
Усі ціни 7 →Степлер Yato (YT-7007) | 671 грн. |
Степлер строительный Yato YT-7007 | 709 грн. |
Степлер будівельний Yato YT-7007 | 584 грн. |
Yato Степлер будівельний Yato YT-7007 | 550 грн. |
Степлер YATO з регулятором для скоб А 4-14 мм (YT-7007) | 652 грн. |
Степлер Будівельний Для Скоби тип А 4-14 мм YATO (YT-7007) | 758 грн. |
Степлер будівельний Yato YT-7007 | 717 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →