Сумка Yato YT-74360
Фото 3 |
Yato YT-74360 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-74360
Усі ціни 6 →Сумка для інструментів 15" YATO 15 відділень (YT-74360) | 1 230 грн. |
Сумка Для Інструменту (200 х 270 х 280 мм) 17 кишень YATO® YT-74360 | 1 380 грн. |
Сумка для інструментів 15" YATO 15 відділень (YT-74360) | 1 265 грн. |
Сумка для инструментов YATO 15" 17 карманов (YT-74360) | 1 240 грн. |
Сумка для інструментів Yato YT-74360 15" 17 кишень | 1 338 грн. |
Сумка для інструментів Yato YT-74360 15" 15 відділень | 1 265 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →