Литий диск ZD M332 7x16/5x105 ET35 DIA63,4
від 2 729 до 2 931 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 105 мм ЦО (DIA):63.4 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації ZD M332 1
Характеристики
ZD M332 7x16/5x105 ET35 DIA63,4 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ZD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ZD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити ZD M332 7x16/5x105 ET35 DIA63,4
Сортувати
ZD M332 (R16 W7.0 PCD5x105 ET35 DIA63.4) HSMF | 2 746 грн. |
Диски ZD M332 7x16 5x105 ET35 DIA63,4 (HSMF) | 2 748 грн. |
ZD M332 7x16 5x105 ET35 DIA63.4 HSMF | 2 931 грн. |
ZD M332 (R16 W7 PCD5x105 ET35 DIA63,4) 1514446 | 2 729 грн. |
Закрити
Схожі