Литий диск ZF FR583 6x15/5x112 ET47 DIA57,1
Фото 4 | від 3 454 до 3 820 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):57.1 мм Виліт (ET):47 мм |
Модифікації ZF FR583 1
Характеристики
ZF FR583 6x15/5x112 ET47 DIA57,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ZF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ZF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити ZF FR583 6x15/5x112 ET47 DIA57,1
ZF FR583 R15 W6 PCD5x112 ET47 DIA57.1 S | 3 694 грн. |
ZF FR583 6x15 5x112 ET47 DIA57.1 S | 3 820 грн. |
Диск ZF FR583 S R15 W6,0 PCD5x112 ET47 DIA57,1 | 3 454 грн. |
Закрити
Схожі