Моторне мастило ZIC X5 10W-40 Diesel 1 л
ZIC X5 10W-40 Diesel 1L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ZIC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ZIC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації ZIC X5 10W-40 Diesel
Ціни на ZIC X5 10W-40 Diesel |
---|---|---|---|---|
ZIC X5 10W-40 Diesel 1 л | від 263 грн. | 2 пропозиції | ||
ZIC X5 10W-40 Diesel 4 л | від 888 грн. | 3 пропозиції | ||
ZIC X5 10W-40 Diesel 6 л | від 1 265 грн. | 3 пропозиції | ||
ZIC X5 10W-40 Diesel 20 л | від 3 597 грн. | 3 пропозиції | ||
ZIC X5 10W-40 Diesel 200 л | від 31 376 грн. | 1 пропозиція |
Лів у ваз, тепер у дизельному опелі, шепоче, майже не вигоряє незважаючи на турбіну.
Запуск навіть у сильний мороз радує