Литий диск Zorat 969 6x14/5x100 ET35 DIA67,1
Фото 8 | від 3 130 до 4 129 грн. Порівняти ціни 19 →Діаметр (R):14 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації Zorat 969 17
Характеристики
Zorat 969 6x14/5x100 ET35 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zorat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zorat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Zorat 969 6x14/5x100 ET35 DIA67,1
Сортувати
Литые диски ZW 969 R14 W6 PCD5x100 ET35 DIA67.1 (RL BPX) 1000534775 | 3 456 грн. |
Zorat Wheels (ZW) 969 R14 W6 PCD5x100 ET35 DIA67.1 (RL)BPX | 3 548 грн. |
ZW 969 6,0x14/5x100/114,3 D67,1 ET35 RLBPX | 3 493 грн. |
Zorat Wheels Zorat Wheels ZW-969 (R14 W6.0 PCD5x100 ET35 DIA67.1) (RL)BPX | 3 866 грн. |
Диски ZW 969 6x14 5x100/114,3 ET35 DIA67,1 (RL BPX) | 3 294 грн. |
ще пропозиції 14 → |
Закрити
Схожі