Литий диск Zorat BK473 6,5x16/5x112 ET56 DIA66,6
від 3 970 до 5 580 грн. Порівняти ціни 23 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):56 мм |
Модифікації Zorat BK473 11
Характеристики
Zorat BK473 6,5x16/5x112 ET56 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zorat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zorat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Zorat BK473 6,5x16/5x112 ET56 DIA66,6
Сортувати
Литые диски ZW Mercedes (BK473) R16 W6.5 PCD5x112 ET56 DIA66.6 (BP) 100152 | 4 185 грн. |
Zorat Wheels BK473 6.5x16 5x112 ET56 DIA66.6 BP | 4 427 грн. |
ZW BK473 6,5x16/5x112 D66,6 ET56 BP | 4 231 грн. |
Zorat Wheels Zorat Wheels ZW-BK473 (R16 W6.5 PCD5x112 ET56 DIA66.6) BP | 4 677 грн. |
ZW BK473 (R16 W6.5 PCD5x112 ET56 DIA66.6) BP | 4 266 грн. |
ще пропозиції 18 → |
Закрити
Схожі