Каталог   /   ТВ та відеотехніка   /   Проєкційне обладнання   /   Проєкційні екрани   /   2E

Проєкційний екран 2E Tripod 145x145 (0001180T)

Фото - Проєкційний екран 2E Tripod 145x145
2E Tripod 145x145
Тип
переносний
Механізм розгортання
ручний
Діагональ
80 "
Співвідношення сторін
1:1
Ширина полотна
145 см
Висота полотна
145 см
Покриття
матове / біле /
Дата додавання на E-Katalog
лютий 2019
Маркування виробника
0001180T

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.

Купити 2E Tripod 145x145

Усі ціни 30 →

Проєкційний екран 2E 0001180T 1:1, 80" White

2E 0001180T - ручний проєкційний екран, форматом 1:1, 80" призначений для перегляду мультимедійного контенту. Виріб відходить... щедля використання з побутовими проєкторами довільної роздільної здатності. Завдяки легкій конструкції з триногою, екран ідеально підходить для мобільного використання в офісах, навчальних закладах, домашніх умовах або на виїзних заходах. Простий у встановленні, він забезпечує комфортний перегляд у будь-якому приміщенні. Покриття екрану зазвичай підходить для всіх випадків, коли в приміщенні можна регулювати рівень загальної освітленості. Екран рівномірно розподіляє відбите світло, роблячи доступними широкі кути огляду без спотворення кольорів.  ]]>
Secur.uaЗ нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
2 556 грн.

Екран на тринозі 2E 80" (145x145, 1:1) (0001180T) 0001180T

Відмінне рішення для презентацій, демонстрації фотографій та відео в офісах, навчальних закладах або домашніх умовах. У всіх... щеекранах для проекторів 2E використовується матове біле полотно, укріплене скловолокном. Воно забезпечує кут огляду в 160°, високу контрастність і відсутність відблисків. Монтаж на підлозі за допомогою триноги дозволяє використовувати проекційний екран на виїзних заходах і в будь-який момент швидко його скласти для транспортування або зберігання. Модельний ряд в цьому виконанні представлений різними співвідношенням сторін і розмірами – 1:1 (80", 96", 100", 112", 118", 135") та 4:3 (72", 86", 120").
Click.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись

Проекційний екран 2E на триноге 1:1, 80" (0001180T) 0001180T

+ 95 балів ITbox, Тип - переносний на тринозі, спосіб кріплення - на стійці, тип проекції - пряма, тип конструкції - підпружи... щенений, ширина екрана - 145 см, висота екрану - 145 см, формат - 1:1
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
2 498 грн.

Проекційний екран 2E на тринозі, 1: 1, 80 ", 1.45x1.45 м (0001180T)

Форм-фактор: на тринозі / Розмір: 145 x 145
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись

Проекційний екран 2E на тринозі, 1: 1, 80 ", 1.45x1.45 м (0001180T)

Форм-фактор: на тринозі / Розмір: 145 x 145
ЦифраЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на 2E Tripod 145x145

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації 2E Tripod 145x145

Ціни на 2E Tripod 145x145
2E Tripod 145x145 від 2 122 грн.30 пропозицій
2E Tripod 180x180 від 2 389 грн.32 пропозиції
2E Tripod 200x200 від 2 605 грн.38 пропозицій
2E Tripod 213x213 від 2 872 грн.31 пропозиція
2E Tripod 240x240 від 4 043 грн.27 пропозицій